KONST / Litografier / Färglitografi 11446196
nr 1144 6196
Marc Chagall
(1887-1985), Frankrike
Färglitografi, Ur "Derrière le Miroir", ej signerad, bladets mått: 38x52
Kondition: mittveck
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 november 2017
kl 20:46:10
19/11 08:37:38
Marc Chagall
Läs mer om Marc Chagall